Кредит з простроченням — в якій організації можливий?

Якщо ви маєте відкритий діючий кредит з простроченням, то звертаючись в банк за новою позикою, цей факт в будь-якому випадку відкриється і ви 100% отримаєте відмову.

Існує кілька основних причин відмови в банківському кредиті:

  • прострочення і заборгованості від минулих позик. Саме прострочення є основою причиною для відмови у видачі кредитних коштів;
  • невідповідність рівня заробітної плати;
  • неможливість зібрати всі документи, необхідні для банківської позики.

Існує величезна кількість причин порушення термінів по виплатах і часом вони виникають не з вини позичальника. Деякі життєві обставини не дозволяють вчасно погасити заборгованість, іноді форс-мажор може виникнути в тому випадку, якщо клієнт вносить гроші через термінал самообслуговування або через касу іншої банківської установи, або на роботі просто затримали зарплату. У подібних випадках сумлінний і відповідальний споживач може перетворитися в самого злісного неплатника і порушника сам не підозрюючи цього.

Порушення порядку виплати кредитних коштів негативно відбиваються на кредитну історію позичальника і в подальшому взяти кредит в банківській установі з простроченням терміново у вас не вийде.

Виходом в подібній ситуації може стати мікрофінансові організації.

Вони видають споживчі кредити на картку своїм клієнтам на більш спрощених умовах і не беруть до уваги кредитну історію.

Як з’являється прострочення по кредиту?

Штрафні санкції дуже часто можуть стати неприємною несподіванкою для боржника. Протягом тривалого періоду позичальник може навіть не здогадуватися про те, що йому нараховуються відсотки за користування кредитними коштами, так як співробітники банку часто не повідомляють клієнтам про прострочення виплат. Проблеми можуть розкритися в тому випадку, якщо клієнт звертається повторно в банк за наступним кредитом.

Найчастіше причиною прострочення можуть стати:

  • тимчасові фінансові труднощі. Сюди можна віднести затримку зарплати, хворобу рідних, втрату особистого майна. Всі ці та багато інших обставин знайомі не одному платнику. У подібних випадках рекомендовано просити у організації, яка видавала займ, пролонгацію кредиту або на крайній випадок рефінансування в інших установах;
  • кредит онлайн з простроченням може виникнути в процесі технічної помилки. Деякі онлайн-сервіси роблять виплату боргу набагато швидше і комфортніше, але в деяких випадках можуть стати основною причиною прострочення. Подібні помилки виникають в процесі руху кредитних коштів всередині певної банківської системи. Простіше кажучи, під час переведення з одного облікового рахунку на інший усередині одного або декількох банків. У подібному випадку, позичальникові необхідно вирішувати дану проблему негайно, відразу після того, як була виявлена ​​помилка. Для цього просто потрібно зателефонувати на гарячу лінію організації;
  • тимчасова втрата платоспроможності. Людина стає безробітним або у нього виявляють будь-які захворювання.

Основні умови отримання кредиту з відкритими простроченням

Залишити заявку на взяття кредитних коштів може кожен громадянин України, вік якого становить від 18 до 69 років. Для того, щоб взяти в борг певну суму, позичальникові необхідно надати такі документи як:

  • паспорт;
  • ІПН код;
  • картку будь-якого банку України;
  • номер мобільного телефону.

На відміну від банківських установ МФО не вимагає від позичальників довідок про доходи, застави та видає кредити без поручителів. При цьому термін погашення заборгованості та суму кредитування позичальник встановлює самостійно. Взяти кредит з простроченням більш ніж 120 днів можна в сумі до 15 000 гривен, терміном до 30 днів, при цьому процентна ставка за першою позикою до 12000 грн у нас всього лише 0,01%.

Для того, щоб взяти позику необхідно пройти реєстрацію на сайті і заповнити анкету позичальника. Анкету необхідно заповнювати правильно і правдиво, так як в іншому випадку ви ризикуєте отримати відмову. Після того, як ви подасте заявку на позику, на ваш мобільний телефон прийде смс з кодом. З його допомогою ви підписуєте договір з нашою організацією. У тому випадку, якщо заявка на кредит з поточним простроченням і поганою історією була схвалена, гроші потрапляють на рахунок протягом 10-15 хвилин. Мікрофінансова організація не просто видає споживчі кредити клієнтам з поганою кредитною історією терміново, але також ввічливо і чемно обслуговує кожного позичальника.

Кредитні організації
4,8 rating
Коли ви берете онлайн займ на карту, то можете бути впевнені: немає жодних прихованих комісій і незрозумілих умов у договорі!
Повна інформація про наші послуги завжди доступна нашим клієнтам!
4,8 rating
Відділення зручні тим, хто ще не спілкується з комп'ютером на «ти».
Відсоткова ставка при першому зверненні становить всього 0,01% в день.
4,8 rating
Прийом і обробка заявки на кредит за 10 хв цілодобово навіть у святкові дні.
Всі особисті дані знаходяться під надійним захистом і конфіденційністю.
Сервіс продовжує термін кредиту, якщо Ви не встигли оплатити вчасно!
4,8 rating
Перший кредит під 0,01%. Ви платите тільки за дні користування, без комісій за видачу і погашення
Ви можете погасити кредит достроково або перенести дату платежу, сплативши тільки проценти
Сервіс швидко прийме рішення по кредиту. Гроші зараховуються на Вашу карту миттєво!
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
№1 на рынку небанківського кредитування онлайн
825 тисяч українців регулярно користуються нашими послугами
13 млрд грн виданих коштів
3.8 млн оформлених кредитів
8 хвилин середній час оформлення заявки
до 1 хвилини час обробки заявки нашою системою
5minCredit.com.ua