Як взяти кредит на карту?

Онлайн кредити — максимально зручний і популярний вид позик для сучасних українців, які хочуть швидко і ефективно вирішувати виникаючі фінансові труднощі. Отримати кредит на картку онлайн в Україні можна в більш ніж у 80 компаніях, які пропонують різні вигідні акції, знижки та персональні умови для своїх клієнтів.

У чому відмінність між мікрокредитом на картку і готівковою позикою?

Мікрокредит на картку — вид позики, що видається виключно в режимі онлайн і не вимагає фізичної присутності клієнта у відділенні компанії або банку. Онлайн кредит на карту має масу переваг:

 • не потрібно збирати великий пакет документів. Для оформлення позики достатньо лише паспорта, ІПН та заявки на кредит;
 • не потрібна довідка про доходи. Щоб підтвердити свою платоспроможність, досить вказати місце роботи, рівень доходу та дані третіх осіб, які можуть усно підтвердити факти про вас;
 • якщо у вас зіпсована кредитна історія — є шанс, що саме мікрофінансова компанія зможе видати вам позику. Для МФО головне, щоб у вас в поточному моменті не було більше 3 прострочень від 90 днів у різних мікрофінансових компаніях;
 • не потрібно виходити з дому, щоб отримати гроші. Ви просто заходите на сайт, подаєте заявку, проходите усі рівні верифікації та отримуєте кредит на будь-яку карту. У деяких компаніях можна навіть оформити позику на картку по телефону;
 • позику оформити можуть студенти, пенсіонери, а також люди без офіційного місця роботи. Все, що потрібно — підтвердження вашого доходу в письмовому вигляді і максимально достовірні дані, внесені в анкету, щоб співробітники компанії при перевірці розуміли, що ви дійсно хочете взяти кредит і згодом погасити його.

Для того, щоб отримати кредит готівкою вам, навпаки, доведеться збирати досить великий пакет документів. Як правило, це паспорт, ІПН, довідка про доходи і кілька будь-яких посвідчень з фото, які можуть підтвердити вашу особистість.

Для отримання такої позики вам доведеться відвідати відділення мікрофінансової компанії або банку. Деякі МФО видають кредити як щось середнє між онлайн та офлайн компаніями. Суть у тому, що клієнту необхідно обов’язково прийти до відділення, особисто заповнити анкету, поспілкуватися зі співробітником, а після затвердження заявки, продиктувати свою картку, на яку надійдуть гроші. Тобто такі компанії не дають позики в руки готівкою, а перераховують на карту, але за умови присутності позичальника.

2 ukr 00000

У чому переваги позик на картку?

На думку жителів України, у 2019 онлайн позики стали максимально зручними, тому що компанії нарешті почали по-справжньому вдосконалювати свій сервіс і орієнтувати його саме на позичальників, а не на власний заробіток.
Українці виділяють такі переваги онлайн мікрофінансових компаній:

 • швидкість роботи. Позику онлайн під час першого звернення до компанії можна отримати за 15-20 хвилин. Повторну позичку вийде взяти набагато швидше — за 5-7 хвилин, тому що система для постійних клієнтів виносить автоматичне рішення по кредиту на картку;
 • простота і доступність. Мікрофінансових компаній в Україні сила-силенна, більшість надають максимально прості та вигідні умови — мінімум документів, коротка заявка на кредит, пару хвилин очікування — і гроші на вашій картці;
 • зручне погашення. Погасити кредит можна будь-банківською карткою, через термінали самообслуговування, Приват24 та безліч інших простих сервісів. Також МФО пропонують пролонгацію кредитів, якщо ви не встигаєте вчасно погасити.

Оформлюючи пролонгацію, ви сплачуєте суму відсотків, нарахованих на поточний день, що подовжує ваш позику на такий само термін і допомагає уникнути нарахування пені.

3 2 ukr 00000 min

Чи можна отримати кредит на картку ПриватБанку?

Це перше за популярністю питання серед клієнтів мікрофінансових компаній. Кредит на карту онлайн можна оформити на карту будь-якого банку України, в тому числі і Приватбанку.

Давайте визначимося, на які карти оформити позику не можна:

 • чужі. Оформити кредит на чужу карту не вийде, тому що для верифікації на сайті необхідно буде ввести не тільки номер карти, але і дату закінчення терміну дії та CVV-2 код. Технічно, якщо у вас є всі ці дані карти чужої людини, ви можете її прив’язати до свого кабінету. Однак при перевірці інформації оператором, йому висвітиться як ваше ім’я, так і ім’я власника карти. Якщо вони не збігаються — практично у 100% випадків компанія відмовить вам у кредиті;
 • прострочені. Картки, які вже не дійсні, неможливо перевірити в кабінеті, але на них просто не надійдуть кошти. Обов’язково потрібно використовувати діючі карти;
 • іноземні. Мікрофінансові компанії в Україні працюють лише з картами українських банків і перераховують кошти в національній валюті.

Тому, якщо ви хочете оформити кредит на карту онлайн швидко і максимально просто для себе — використовуйте свою особисту карту, вносите достовірну інформацію в анкету і покажіть себе як добропорядного позичальника.

3 %D0%B3%D0%BB%D0%BA 00000
Кредитні організації
4,8 rating
Коли ви берете онлайн займ на карту, то можете бути впевнені: немає жодних прихованих комісій і незрозумілих умов у договорі!
Повна інформація про наші послуги завжди доступна нашим клієнтам!
4,8 rating
Відділення зручні тим, хто ще не спілкується з комп'ютером на «ти».
Відсоткова ставка при першому зверненні становить всього 0,01% в день.
4,8 rating
Прийом і обробка заявки на кредит за 10 хв цілодобово навіть у святкові дні.
Всі особисті дані знаходяться під надійним захистом і конфіденційністю.
Сервіс продовжує термін кредиту, якщо Ви не встигли оплатити вчасно!
4,8 rating
Перший кредит під 0,01%. Ви платите тільки за дні користування, без комісій за видачу і погашення
Ви можете погасити кредит достроково або перенести дату платежу, сплативши тільки проценти
Сервіс швидко прийме рішення по кредиту. Гроші зараховуються на Вашу карту миттєво!
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
№1 на рынку небанківського кредитування онлайн
825 тисяч українців регулярно користуються нашими послугами
13 млрд грн виданих коштів
3.8 млн оформлених кредитів
8 хвилин середній час оформлення заявки
до 1 хвилини час обробки заявки нашою системою
5minCredit.com.ua