Акційні пропозиції від партнерів 5minCredit.com.ua

N/A
Код бонусу
У зв'язку з карантином miloan прийняла рішення не нараховувати клієнтам штрафи та пеню за прострочення в період з 1 березня по 30 квітня 2020 року.
Дiйсний до: Май 01, 2020
N/A
Код бонусу
Заробляйте у сервісі «електронні монети» enotcoin та обмінюйте їх на справжнісінькі знижки на кредити! Постійна програма
Дiйсний до: Апр 30, 2020
N/A
Код бонусу
З 28 березня до 30 квітня залучайте друзів до сервісу Moneyveo та заробляйте по 50 грн за кожного!
Дiйсний до: Апр 30, 2020
N/A
Код бонусу
7,8, и 9 марта вы можете оформить кредит по сниженной процентной ставке - 1,8%.
Дiйсний до: Мар 08, 2020
N/A
Код бонусу
Всі, хто погасить хоча б 1000 грн в період дії акції, отримують шанс виграти один з подарунків: 4 000 грн, 3 000 грн, 2 000 грн, 1 000 грн!
Дiйсний до: Апр 10, 2020

Умови кредитування

Вік позичальникавід 18 років
Відсоткова ставкавід 0%
Сума першого кредитудо 10 000 грн
Максимальна сума кредитудо 25 000 грн
Термін кредитувід 1 дня до 1 року
Розгляд заявкимиттєво, до 20 хвилин
Вимогипаспорт, ІПН, громадянство України
Спосіб отриманняна картку, готівкою
Додаткові документидовідка про доходи не потрiбна
Кредитна історіядопускається погана кредитна історія

Кредит допомагає вирішувати нагальні фінансові проблеми. Найчастіше жителі України користуються наступними видами кредитування.

Кредит готівкою

Готівкою надається можливість отримати суму до 500 тисяч гривень, що залежить від умов надання кредиту та організації, де він оформляється. За великою сумою позичальнику необхідно звернутись в банк. При цьому слід пам’ятати, що процентна ставка може коливатись, а процес оформлення послуги може затягнутись на два тижні. В разі термінової потреби невеликої суми в межах до 20 тисяч гривень варто звернутись у мікрофінансову організацію, де потрібну суму можна отримати за кілька хвилин.

Мікрокредит

У цьому випадку є можливість оформити позику через інтернет або ж у касі. Без підтвердження платоспроможності, застави та поручителя, позичальник має можливість оформити кредит онлайн на карту за кілька хвилин. Позика видається на короткий термін, тому переплата, в порівнянні з банківськими умовами, є несуттєвою.

Споживчий експрес-кредит

Кредитування цього виду здійснюється на купівлю товару в магазині. Безвідсоткова позика надається після виплати комісії або ж страхового внеску. При купівлі на умовах розтермінування, гроші можуть автоматично списуватись з кредитної картки, за що нараховуватиметься комісія. Тобто, існує невелика переплата за рахунок прив’язки до кредитки.

Кредитна картка

Кредитку видає банк з певною сумою, розмір якої залежить від платоспроможності клієнта, його кредитної історії та типу картки. Відсоток нараховується за користування грошима.

Кредитна лінія

Таку послугу надає банк. На відміну від кредитки, ліміт грошей не є фіксованим і може мінятись. Відсоток нараховується за користування грошима, якими клієнт банку може користуватись протягом дії договору.

Ломбардний кредит

В ломбарді готівка видається під заставу цінних речей. При цьому сума, яка видається одразу, є значно нижчою, ніж вартість речі. Крім того, цінність не повертають в разі затримки виплати позики на кілька днів від зазначеного терміну.

5minCredit.com.ua