Звичайно, ніхто не хоче давати гроші в борг і особливо нікому не хочеться брати їх у борг. Але іноді ситуація вирішує за нас і доводиться дуже терміново шукати, звідки взяти гроші. В першу чергу зазвичай звертаються до родичів, друзів, колег по роботі, партнерів по бізнесу, але в багатьох випадках вони можуть відмовити. Хорошим вибором буде звернутися до фінансової компанії, в якій можна на вигідних умовах узяти кредит, щоб поліпшити своє становище.

CC Лоун – це сучасний і простий онлайн сервіс, за допомогою якого Компанія надає кредити на банківські карти за максимально короткий час. Наша головна мета – зробити процес отримання кредиту прозорим, простим, швидким і запропонувати своїм клієнтам зручний фінансовий сервіс. Якщо Вам терміново потрібні гроші, Ви можете заповнити заявку і отримати кредит не виходячи з дому. Всього кілька хвилин і гроші будуть зараховані на Вашу карту. У нашого сервісу високі стандарти захисту персональних даних, на сайті здійснюється шифрування даних споживачів, що відповідає вимогам міжнародних правил інформаційної безпеки. Ви можете бути впевненими, що інформація, заповнена Вами на нашому сайті, не буде передана третім особам без вашої згоди.

З нами просто!

СС Лоун пропонує онлайн кредит від 400 до 15 000 грн терміном до 30 днів. Щоб оформити онлайн кредит на карту, достатньо лише знати дані свого паспорта, ІПН, банківської картки і мати при собі мобільний телефон.

Швидкий займ протягом доби — з СС Лоун це легко

Деколи потрібні гроші, як то кажуть, до зарізу. Причини можуть бути самі різні: від банального бажання купити нову куртку, аж до відпочинку на фешенебельному курорті або для більш серйозного приводу – плата за лікування або навчання. На такі споживчі цілі взяти кредит в банку може бути і не вигідно, і дуже клопітно і довго через великої кількості умов (довідка про постійні доходи, наявність поручителів, цінності як заставу). У ломбардах гроші отримаєте по паспорту, але доведеться щось цінне залишити в заставу. Якщо ж вам не готові швидко допомогти з грошима ні в банку або ломбарді, ні в найближчому оточенні (друзі, колеги, родичі), то ви зможете отримати експрес кредит, звернувшись до приватного кредитодателю.

Як про форми експрес кредит вигідно і безпечно?
Послуга видачі миттєвих експрес-кредитів далеко не нова. В Україні послугу видачі швидких позик практикують багато приватні фінансові фірми. Але серед цієї безлічі вам важливо знайти надійну і лояльну до вас фірму. Адже на етапі видачі кредиту все будуть максимально до вас розташовані, а коли справа дійде до повернення боргу, позичальникові дуже не хочеться дізнатися такі неприємні факти, як збільшення відсотка і інші хитрощі недобросовісних кредитодавців, про які раніше не згадувалося.

Уважно вивчіть відгуки про ту компанію, яка готова вам дати експрес-кредит. Наявність Інтернету і «сарафанного радіо» (думка знайомих) – це завжди можливість дізнатися про репутацію фінансової фірми все необхідне для прийняття правильного рішення.

Де безпечно і вигідно взяти експрес кредит на карту або готівкою?
Спробуйте таку фінансову послугу, як онлайн кредит на карту або готівкою від міжнародної компанії «СС Лоун». Відгуки про «СС Лоун» готові дати не тільки інші українці, успішно отримували (і не раз) кредити протягом останніх трьох років, але і іспанці, грузини і казахи.

З нами просто!

Для отримання кредиту зареєструйтеся на нашому сайті, заповніть інформацію в полях анкети, погодьтеся з умовами Договору та Правилами надання кредиту, а також дайте згоду на обробку персональних даних.

З нами безпечно!

У нашого сервісу високі стандарти захисту персональних даних. На сайті здійснюється шифрування даних споживачів, що відповідає вимогам міжнародних правил інформаційної безпеки. Ви можете бути впевненими, що інформація, заповнена Вами на нашому сайті, не буде передана третім особам без вашої згоди.

З нами швидко!

У моменти, коли Вам терміново необхідні гроші, сервіс СС ЛОУН Вам допоможе. З нами Ви зекономите Ваш час і отримаєте гроші. Не виходячи з дому чи офісу за декілька хвилин бажана сума буде на Вашій картці.

4,8 rating
Кредитні організації
4,8 rating
Коли ви берете онлайн займ на карту, то можете бути впевнені: немає жодних прихованих комісій і незрозумілих умов у договорі!
Повна інформація про наші послуги завжди доступна нашим клієнтам!
4,8 rating
Відділення зручні тим, хто ще не спілкується з комп'ютером на «ти».
Відсоткова ставка при першому зверненні становить всього 0,01% в день.
4,8 rating
Прийом і обробка заявки на кредит за 10 хв цілодобово навіть у святкові дні.
Всі особисті дані знаходяться під надійним захистом і конфіденційністю.
Сервіс продовжує термін кредиту, якщо Ви не встигли оплатити вчасно!
4,8 rating
Перший кредит під 0,01%. Ви платите тільки за дні користування, без комісій за видачу і погашення
Ви можете погасити кредит достроково або перенести дату платежу, сплативши тільки проценти
Сервіс швидко прийме рішення по кредиту. Гроші зараховуються на Вашу карту миттєво!
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
№1 на рынку небанківського кредитування онлайн
825 тисяч українців регулярно користуються нашими послугами
13 млрд грн виданих коштів
3.8 млн оформлених кредитів
8 хвилин середній час оформлення заявки
до 1 хвилини час обробки заявки нашою системою
5minCredit.com.ua