Чи можливий кредит без довідки про доходи в Україні?

Ринок мікрокредитування в Україні вже налічує близько 100 успішних компаній. Основні гасла — вигідні кредити, безвідсоткові позики і можливість взяти кредит без довідки про доходи та офіційного працевлаштування. Позики без поручителів і довідок стали найбільш популярними в умовах ускладнення процесу видачі позик банками, в яких до 2005 року брали кредити більш 70% українців.

Приблизно з 2010 року в Україні почав активно розвиватися мікрофінансовий сектор. Швидкі кредити без довідок і поручителів стали справжнім порятунком для тих, кому просто необхідно трохи грошей до зарплати, а не великі кредити на техніку або відкриття власного бізнесу.

Хто може отримати позику без довідки про доходи?

Мікрофінансові компанії допомагають видавати кредити без довідок про поточні доходи для різних верств населення, не вимагаючи застав і поручителів. У цьому їх основна перевага — позики, що доступні абсолютно кожному.

Отже, хто ж може взяти кредит без довідок на карту:

  • студенти ВНЗ, яким потрібні гроші на витрати або оплату навчання без поручительства батьків;
  • пенсіонери;
  • особи, які не мають офіційного місця роботи. Головне, щоб було джерело доходу, з яким можна погасити кредит (сумірний сумі);
  • люди з неоднозначною кредитною історією. Позики на картки без довідок про доходи — це завжди про лояльність. Тому, якщо ви оступилися один раз і з якихось причин пішли в прострочення, але в цілому надаєте позитивне враження — вам видадуть кредит. Ви можете вписати до заявки на кредит контакти друзів або рідних, які можуть за вас усно поручитися, що значно збільшить шанси на кредит.

Більшість мікрофінансових компаній видає кредити особам від 18 і до 70 років. Неповнолітнім особам онлайн кредити оформити не можна.

1 ukr 00000

Кредит онлайн без довідок: у чому переваги?

Онлайн кредитування має масу позитивних сторін. Раніше, для того, щоб взяти позику, потрібно було збирати величезні пакети документів, йти до банку, вистоювати чергу і довго доводити співробітникові свою платоспроможність. Зараз же кожен може оформити кредит онлайн без довідок про доходи просто з дому або офісу, навіть не маючи комп’ютеру, а просто через мобільний телефон.

Які ж головні переваги онлайн кредитування?

Швидкість

Як правило, взяти кредит без довідки про поточні доходи та без поручителів можна приблизно за 15 хвилин. У деяких випадках перевірка позичальників проводиться трохи довше через те, що перші вносять не зовсім достовірну інформацію в анкету, яку потрібно ретельно зіставити, щоб винести рішення.

Для нових клієнтів термін отримання позики значно скорочується, тому що чим частіше і сумлінніше ви погашаете кредити, тим більш лояльною стає до вас система. Згодом це допомагає автоматично отримувати позики в будь-який час доби, без дзвінків операторів та поручительства знайомих.

Простота

Як взяти кредит без довідки про доходи ще й з мінімальним набором документів? Відповідь проста: звернутися в мікрофінансову компанію! Тут вам видадуть кредит всього лише при наявності паспорту та ІПН. Більше ніякі документи не знадобляться.

Лояльність

Практично кожна компанія пропонує знижку 100% на перший кредит онлайн без довідок. Від 5000 до 12000 гривень ви зможете отримати безвідсотково, якщо раніше не користувалися послугами компанії.

Також МФО постійно пропонують промо-коди на знижку від 30 до 80% на відсотки по кредити і іменні знижки на дні народження і свята.

Також для оформлення позики вам не потрібні поручителі, що дуже зручно.

advantages ukr 00000 min

Як взяти кредит без довідки про доходи з поганою історією?

Мікрофінансові компанії славляться своєю максимальною лояльністю до всіх клієнтів. Тому отримати кредит на картку без довідки про доходи може навіть позичальник, у якого не зовсім чиста кредитна історія.

Що ж МФО вважають допустимим?

Головне правило: якщо у вас 3 і більше прострочених позик в більш ніж 3 різних компаніях на термін від 90 днів, то у вас практично 0% отримати кредит навіть у найбільш лояльній компанії.

Якщо ви раз або два пішли у прострочення на пару днів — компанія може навіть не відправляти ваші дані до УБКІ (Українське бюро кредитних історій) і не псувати статистику.

Однак, якщо дані все-таки було відправлено, згадаємо головне правило — якщо не старатися з простроченням, можна отримувати позики в МФО навіть з неоднозначною кредитною історією.

Кредитні організації
4,8 rating
Коли ви берете онлайн займ на карту, то можете бути впевнені: немає жодних прихованих комісій і незрозумілих умов у договорі!
Повна інформація про наші послуги завжди доступна нашим клієнтам!
4,8 rating
Відділення зручні тим, хто ще не спілкується з комп'ютером на «ти».
Відсоткова ставка при першому зверненні становить всього 0,01% в день.
4,8 rating
Прийом і обробка заявки на кредит за 10 хв цілодобово навіть у святкові дні.
Всі особисті дані знаходяться під надійним захистом і конфіденційністю.
Сервіс продовжує термін кредиту, якщо Ви не встигли оплатити вчасно!
4,8 rating
Перший кредит під 0,01%. Ви платите тільки за дні користування, без комісій за видачу і погашення
Ви можете погасити кредит достроково або перенести дату платежу, сплативши тільки проценти
Сервіс швидко прийме рішення по кредиту. Гроші зараховуються на Вашу карту миттєво!
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
№1 на рынку небанківського кредитування онлайн
825 тисяч українців регулярно користуються нашими послугами
13 млрд грн виданих коштів
3.8 млн оформлених кредитів
8 хвилин середній час оформлення заявки
до 1 хвилини час обробки заявки нашою системою
5minCredit.com.ua