Ви коли-небудь брали гроші в борг у друзів або знайомих? Погодьтеся, ситуація не з приємних: ми відразу потрапляємо в залежність, та ще це зловісне слово – «боржник»… Такий дискомфорт пояснюється просто: ми розуміємо, що буде важко контролювати і управляти своїми витратами. Ми абсолютно беззбройні перед своїм кредитором, який в будь-який момент може попросити повернути йому борг.

Швидке й безпечне надання кредиту онлайн

Ми розробили високотехнологічну онлайн-платформу, що повністю автоматизує процес надання короткотермінових кредитів. Вам не треба збирати документи, вистоювати чергу і вступати в довгі розмови зі співробітниками банку. Кредитні експерти не будуть вам телефонувати в самий невідповідний момент, щоб поставити безліч запитань про вашу платоспроможність. Ви самі переконаєтесь, що отримати кредит зовсім легко: наші послуги доступні онлайн в реальному часі. Тепер не банк, а ви самі приймаєте рішення, яку суму і на який термін взяти в кредит.

Прозоре онлайн мікрокредитування

Alexcredit надає своїм клієнтам короткотермінові кредити терміном до одного місяця. Будучи зацікавленими в своєчасному поверненні виданих грошових коштів, ми надаємо клієнту вичерпну інформацію про повну суму, яку доведеться сплатити для погашення кредиту. Працюючи абсолютно відкрито, без жодних прихованих комісій, ми підходимо до кредитування в найвищому ступені відповідально і чекаємо на те саме від наших клієнтів. 

image 2020 05 15 142027

Alexcredit прагне допомогти всім своїм клієнтам подолати тимчасові фінансові труднощі, втім для нас важливо біти впевненими в тому, що клієнт поверне виданий йому кредит вчасно і в повному обсязі. Для цього розроблена нами автоматична скорингова система, використовуючи індивідуальний підхід і спираючись на отримані дані, ретельно перевіряє кредитоспроможність кожного клієнта. Таким чином ми переконуємося, що кредит онлайн на карту буде виданий клієнту, який зможе його погасити без шкоди для свого матеріального становища.

Ми працюємо повністю прозоро і надаємо інформацію про всі комісії і відсотки перед тим, як ви приймете рішення і погодитесь з умовами угоди. Ви точно знаєте, яку суму ви отримаєте і яку суму вам доведеться повернути. В Alexcredit  не існує жодних прихованих комісій або платежів.

Максимальна сума першого кредиту для нашого нового клієнта складає 3000 грн. Це найбільш комфортна сума для того, щоб клієнт самостійно оцінив переваги онлайн-кредитування.

Для нас важливо, щоб клієнт почував себе комфортно, тому мінімального терміну користування кредитом в Alexcredit не існує. Це значить, що ви завжди можете повернути гроші раніше терміну, вказаного в заявці, і заплатити відсотки лише за термін фактичного користування грошима.

Зі свого боку, ми робимо все можливе, щоб нашім клієнтам було зручно погашати онлайн-кредити вчасно. Для цього за кілька днів до настання дати оплати та безпосередньо в день оплати ми надсилаємо СМС і електронні листи з нагадуванням.

Ми розуміємо, що в житті можуть виникати непередбачувані обставини. Якщо у вас виникла проблема зі своєчасним поверненням кредиту, ви можете відтермінувати дату його повернення, сплативши лише нараховані відсотки та комісію за продовження. Якщо ви не маєте можливості заплатити за продовження терміну кредиту, будь ласка, негайно зверніться до нашої служби підтримки, і ми обов’язково знайдемо прийнятний вихід з ситуації, що склалася. В іншому випадку несвоєчасне погашення кредиту призведе до суворих штрафних санкцій та матиме значний вплив на ваші шанси отримати новий кредит онлайн на карту не лише в Alexcredit, але і в інших кредитних компаніях.

Як стати відповідальним позичальником?

Під час надсилання заявки переконайтеся, що ви берете в кредит онлайн на карту саме ту суму, яку зможете повернути без утруднень.

Переконайтеся, що дата повернення кредиту відповідає даті отримання вами грошей, за допомогою яких ви зможете його погасити.

Ознайомтесь з умовами надання онлайн-кредитів та переконайтеся, що вас задовольняють всі комісії та відсотки, які будуть нараховані.

В міру наближення дати повернення кредиту переконайтеся, що ви маєте в своєму розпорядженні достатню суму для його погашення, в іншому випадку скористайтеся функцією продовження терміну кредиту, яка доступна у вашому особистому кабінеті на нашому сайті.

За яких умов є сенс брати онлайн-кредит?

За допомогою онлайн-кредитыв можна вирішити лише короткострокові фінансові проблеми. Ніколи не користуйтеся миттєвим кредитом, якщо гроші вам будуть потрібні впродовж довгого терміну.

Зазвичай онлайн-кредити беруть у разі виникнення непередбачуваних витрат, а також щоб вирішити короткотермінові фінансові проблеми. Не слід брати короткотерміновий кредит, щоб погасити інший, більш великий борг або довготермінову позику, інакше ви потрапите у порочне коло заборгованостей, розірвати яке буде надзвичайно складно.

4,8 rating
Кредитні організації
4,8 rating
Коли ви берете онлайн займ на карту, то можете бути впевнені: немає жодних прихованих комісій і незрозумілих умов у договорі!
Повна інформація про наші послуги завжди доступна нашим клієнтам!
4,8 rating
Відділення зручні тим, хто ще не спілкується з комп'ютером на «ти».
Відсоткова ставка при першому зверненні становить всього 0,01% в день.
4,8 rating
Прийом і обробка заявки на кредит за 10 хв цілодобово навіть у святкові дні.
Всі особисті дані знаходяться під надійним захистом і конфіденційністю.
Сервіс продовжує термін кредиту, якщо Ви не встигли оплатити вчасно!
4,8 rating
Перший кредит під 0,01%. Ви платите тільки за дні користування, без комісій за видачу і погашення
Ви можете погасити кредит достроково або перенести дату платежу, сплативши тільки проценти
Сервіс швидко прийме рішення по кредиту. Гроші зараховуються на Вашу карту миттєво!
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
№1 на рынку небанківського кредитування онлайн
825 тисяч українців регулярно користуються нашими послугами
13 млрд грн виданих коштів
3.8 млн оформлених кредитів
8 хвилин середній час оформлення заявки
до 1 хвилини час обробки заявки нашою системою
5minCredit.com.ua