Миттєва позика в Україні

Кредитування в мережі стало популярним в Україні приблизно з 2010 року, коли на зміну тривалому банківському кредитуванню прийшов моментальний кредит онлайн. Основна суть кредитів в онлайні — відсутність будь-яких серйозних вимог до позичальників, невеликий термін і сума позики, а також досить високі відсотки.

Що таке моментальні кредити?

На даний момент в Україні існує вже близько 100 компаній, що пропонують миттєві позики онлайн. Якщо ви ще не стикалися з даним видом кредитування, ось його кілька характеристик:

 • ви можете взяти позику без довідок про доходи, навіть не маючи офіційного місця роботи. Справа в тому, що мікрокредітні компанії видають позики без підтверджень. Головне, щоб клієнт мав будь-яке джерело доходу, що більше або дорівнює сумі кредиту, яку він запитує. Також компанії при заповненні анкети просять внести список контактів осіб, які можуть підтвердити будь-яку інформацію про вас. Оператори компанії при перевірці даних телефонують за даними номерами й уточнюють, наприклад, ваше місце роботи або навчання, ким ви один одному доводитеся і т.д. Внесення таких контактів до анкети значно збільшує ваші шанси на отримання позики без довідки про доходи;
 • сума і термін кредиту завжди невеликі. Максимальна сума, яку пропонують компанії України — 20 000 гривень. Термін кредитування, як правило, 30 днів, але іноді зустрічаються компанії, що видають позики на 2 місяці. Ви можете вибрати потрібну суму і термін на кредитному калькуляторі, який завжди розташовується на головній сторінці сайту-МФО. Головний плюс кредитного калькулятора — практично скрізь ви відразу зможете побачити суму, яку вам потрібно буде сплатити в кінці терміну вже разом з нарахованими відсотками;
 • не потрібно заповнювати довгі бланки і збирати документи. Все, що вам потрібно, щоб отримати миттєвий кредит — паспорт та ІПН. Деякі компанії просять не тільки вписати серію, номер паспорта і код в графу, але і зробити фото з документами, таким чином, щоб вони розташовувалися біля обличчя і можна було встановити вашу особистість. Погодьтеся, зробити пару фото і прикріпити до анкети набагато швидше, ніж доїхати до банку, вистояти в черзі і готувати величезний пакет документів, з яким ще не є гарантії, що вам підтвердять видачу позики;
 • гроші приходять на вашу карту і досить швидко. Якщо ви правильно заповнили анкету, не маєте тривалих прострочень в інших компаніях, ваша кредитна історія чиста, а доходи дозволяють взяти позику — швидше за все вам його схвалить майже кожна українська МФО. При заповненні анкети ви обов’язково веріфіцікуєте свою картку, на яку згодом перераховуються кредитні кошти.
4 ukr 00000

Як відбувається видача кредиту в мікрофінансовій компанії?

Практично усі мікрофінансові компанії видають кредити за певною схемою. Діяльність компаній повинна регламентуватися законодавством, а процес отримання позики складатися з таких етапів:

 1. Вибір суми і терміну кредиту на калькуляторі. Краще, якщо калькулятор дозволяє побачити суму вже з відсотками, яка буде до виплати по закінченню терміну.
 2. Заповнення анкети. У більшості випадків, анкета складається з декількох розділів: особисті дані — телефон, імейл, паспорт та ІПН, дані про місце роботи, освіту і загальний рівень доходу, дані про третіх осіб, розділ верифікації картки і підписання договору на кредит.
 3. Підтвердження даних. Спочатку оператор компанії телефонує за контактними номерами, що залишені в анкеті, далі вже відбувається спілкування з клієнтом, повне підтвердження інформації і винесення рішення по кредиту.
 4. Видача коштів на карту. Якщо прийнято позитивне рішення, то гроші приходять на вашу картку вже через кілька хвилин. Існують окремі випадки, коли гроші йдуть довше, але все це залежить від банку-емітента, так як майже кожна банківська установа передбачає переказ коштів між рахунками до 3 днів.
shema ukr 00000 min

Чи може клієнт оформлювати миттєвий кредит на карту цілодобово?

Головна перевага мікрофінансових компаній — можливість взяти миттєву позику на картку практично цілодобово.
Контакт центр більшості МФО працює приблизно з 8 і до 22. Якщо ви новий клієнт, то вам доведеться пройти весь шлях подачі заявки, перевірок операторами і для цього необхідно буде подати заявку виключно протягом робочого дня контактного центру компанії.

Цілодобово оформляти онлайн кредити можуть клієнти, які беруть гроші не в перший раз в одній і тій само компанії, вчасно погасили або пролонгували попередні позики і вже заслужили довіру.

Сайт мікрофінансової компанії — це складна система скорингу, яка перевіряє відразу ж кілька факторів:

 • яка для вас за рахунком позика. Якщо вже не перша і ви надійний позичальник — вам можуть оформити кредит автоматично;
 • чи є у вас прострочення і чиста історія кредиту;
 • який у вас рівень доходу і наскільки правдиві усі дані, які ви заповнювали при першому зверненні.

Якщо для системи ви позитивний клієнт, то ваша заявка на кредит може підтвердитися навіть вночі, без перевірок з операторами і продзвонів.

Кредитні організації
4,8 rating
Коли ви берете онлайн займ на карту, то можете бути впевнені: немає жодних прихованих комісій і незрозумілих умов у договорі!
Повна інформація про наші послуги завжди доступна нашим клієнтам!
4,8 rating
Відділення зручні тим, хто ще не спілкується з комп'ютером на «ти».
Відсоткова ставка при першому зверненні становить всього 0,01% в день.
4,8 rating
Прийом і обробка заявки на кредит за 10 хв цілодобово навіть у святкові дні.
Всі особисті дані знаходяться під надійним захистом і конфіденційністю.
Сервіс продовжує термін кредиту, якщо Ви не встигли оплатити вчасно!
4,8 rating
Перший кредит під 0,01%. Ви платите тільки за дні користування, без комісій за видачу і погашення
Ви можете погасити кредит достроково або перенести дату платежу, сплативши тільки проценти
Сервіс швидко прийме рішення по кредиту. Гроші зараховуються на Вашу карту миттєво!
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
№1 на рынку небанківського кредитування онлайн
825 тисяч українців регулярно користуються нашими послугами
13 млрд грн виданих коштів
3.8 млн оформлених кредитів
8 хвилин середній час оформлення заявки
до 1 хвилини час обробки заявки нашою системою
5minCredit.com.ua