Ви можете отримати кредит під 0.5 % на 30 день, скористатися програмою лояльності або оформити позику на чималу суму для розвитку власного бізнесу.

Чому варто вибрати саме нас?

Є Гроші – єдина компанія на ринку мікрокредитування, яка пропонує різні продукти під певні потреби клієнта. Це впроваджено для максимальної зручності і вигоди наших позичальників, які можуть підібрати найкомфортніші для себе умови кредитування. Ви можете отримати кредит під 0.5 % на 30 день, скористатися програмою лояльності або оформити позику на чималу суму для розвитку власного бізнесу. При цьому все швидко, просто і без зайвої бюрократії!

Благодійність

дуже популярна в наш час, але її популярність не пов’язана з модою або престижем. Просто багато людей, які творять добро, розуміють як це необхідно саме зараз. Ми прийняли рішення не залишатися осторонь і разом з вами робити добрі справи для дітей-сиріт, які дуже потребують уваги і турботи. Погодьтеся, чужих дітей не буває! І тому від кожної закритої позики ми будемо вносити 0.01% в нашу скарбничку для добрих справ. Вже до Нового року ми плануємо відвідати Будинок Дитини №2 за адресою: вулиця Петрозаводська, 371, Дніпро і Дніпропетровський та дитячий будинок-інтернат за адресою: вулиця Надії Олексієнко, 167 і порадувати їх подарунками.

Швидкий онлайн-кредит на картку від компанії Є Гроші

Онлайн-кредит – оптимальний спосіб швидко отримати гроші, які допоможуть вирішити термінові, але не дуже серйозні фінансові проблеми. Це більш простий і зручний вид кредиту, ніж банківська позика, що підтверджує попит на мікропозики і кількість мікрокредитних сервісів, яка постійно зростає. Але не всі компанії пропонують однаково вигідні умови, тому давайте розберемося, чому варто обрати компанію Є Гроші.

Кредит Є Гроші – доступний кожному

Головна перевага наших кредитів – лояльність і доступність. Тільки ІПН, паспорт і ваша банківська картка – ось, що потрібно для отримання позики. Добре, якщо у вас є офіційне працевлаштування та ідеальна кредитна історія, але ми не висуваємо ці вимоги як обов’язкові. Отримати кредит в Є Гроші може будь-яка людина за наявності:

 • віку від 18 років;
 • громадянства України;
 • паспорта та ІПН;
 • картки українського банку;
 • мобільного телефону.

Таким чином, отримати кредит на картку через інтернет у нас можуть усі, незалежно від рівня доходу, виду діяльності або сімейного статусу. Якщо ви опинилися в скрутному фінансовому становищі, ви можете розраховувати на нашу допомогу.

Оформлення кредиту в Є Гроші – три простих кроки

Оформити кредит Є Гроші можна за допомогою будь-якого гаджета з доступом в інтернет. Цей процес складається всього з трьох кроків:

 1. Вибір суми і терміну позики на кредитному калькуляторі.
 2. Заповнення анкети на сайті.
 3. Отримання рішення і грошей на карту.

Головна умова схвалення позики – максимально повно і достовірно заповнена анкета. Рішення щодо видачі кредиту ухвалює система, тому це потребує усього кількох хвилин. Ще за хвилину гроші будуть зараховані на вашу картку.

Погашення кредиту в Є Гроші

Повертати кредит необхідно своєчасно, і для цього ми розробили кілька зручних способів:

 • в Особистому кабінеті банківською карткою;
 • у терміналі самообслуговування;
 • у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами.

Повернення позики – обов’язкова умова співпраці МФО і клієнта. Неповернення боргу призведе до негативних фінансових наслідків, зіпсованої кредитної історії та судових позовів. І, навпаки, кожен вчасно погашений кредит буде покращувати вашу кредитну історію, завдяки чому ви зможете розраховувати на більші позики в будь-яких інших кредитних організаціях і банках.

Чому кредит від Є Гроші – це не тільки зручно, але й вигідно?

Ми постійно працюємо над покращенням свого сервісу і прагнемо пропонувати найвигідніші умови кредитування для всіх наших клієнтів:

 • кредит під 0.5 % до 30 дня – для всіх нових користувачів нашого сервісу;
 • пролонгація позики – користуйтеся позикою так довго, як вам потрібно, виплачуючи лише проценти;
 • часткове і дострокове погашення – можливість економії на процентах, адже ви платите тільки за фактичні дні користування позикою.

Прозорі умови кредитування – ще одна перевага співпраці з нами. Ніяких прихованих комісій – ви бачите всю суму до погашення ще на етапі вибору суми на кредитному калькуляторі. Особистий кабінет на сайті дозволить бути в курсі щодо прогресу в отриманні і погашенні позики.

Компанія Є Гроші прагне допомогти кожному, кому потрібна фінансова підтримка, і ми готові відповідати на ваші запитання 24/7. Ми сподіваємося стати вашим надійним фінансовим партнером.Приклад розрахунку процентної ставкиПриклад розрахунку процентної ставки: при отриманні першого кредиту в розмірі 1000 грн на 10 днів сума до оплати складе 1000 грн. APR — 365 %. При отриманні повторного кредиту в розмірі 1000 грн на 10 днів сума до оплати складе 1180 грн. APR — 657 %.

4,5 rating
Кредитні організації
4,8 rating
Коли ви берете онлайн займ на карту, то можете бути впевнені: немає жодних прихованих комісій і незрозумілих умов у договорі!
Повна інформація про наші послуги завжди доступна нашим клієнтам!
4,8 rating
Відділення зручні тим, хто ще не спілкується з комп'ютером на «ти».
Відсоткова ставка при першому зверненні становить всього 0,01% в день.
4,8 rating
Прийом і обробка заявки на кредит за 10 хв цілодобово навіть у святкові дні.
Всі особисті дані знаходяться під надійним захистом і конфіденційністю.
Сервіс продовжує термін кредиту, якщо Ви не встигли оплатити вчасно!
4,8 rating
Перший кредит під 0,01%. Ви платите тільки за дні користування, без комісій за видачу і погашення
Ви можете погасити кредит достроково або перенести дату платежу, сплативши тільки проценти
Сервіс швидко прийме рішення по кредиту. Гроші зараховуються на Вашу карту миттєво!
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
№1 на рынку небанківського кредитування онлайн
825 тисяч українців регулярно користуються нашими послугами
13 млрд грн виданих коштів
3.8 млн оформлених кредитів
8 хвилин середній час оформлення заявки
до 1 хвилини час обробки заявки нашою системою
5minCredit.com.ua