Банківські Картки: Як Уникнути Шахраїв

Складно знайти людину, яка за своє життя жодного разу не стикався з різного роду шахрайством.

Власникам банківських карт знайоме, коли під виглядом банківських співробітників дзвонять і заявляють про проблеми з Вашою карткою. Мета такого звернення — отримати не тільки номер банківської карти, але і пін-код або CVV2 / CVC2. Нерідко цю інформацію надають співробітники банку, вказуючи в базі всі без винятку дані по клієнту.

Потрібно врахувати, що починаючи з касира і закінчуючи Головою Правління, ніхто не має права просити PIN-код тощо. У подібних ситуаціях сміливо звертайтеся в банк зі скаргою, напишіть заяву в поліцію, якщо номер визначено, збережіть його і передайте правоохоронним органам.

Відносно банкоматів, то шулери пішли далі. Мало того, що вони легко можуть дізнатися ваш PIN-код, їм ще й потрібно отримати Вашу карту. Можна, звичайно, старим перевіреним способом — дати по голові арматурою, поки людина стоїть біля банкомату і знімає гроші, але ми живемо в цивілізованому світі і тепер аферисти пішли далі і почали використовувати ліванську петлю.

Її роблять з матеріалів для рентгенівських знімків або фото, вставляється вона в банкомат, в отвір, де Ви потім вставити такий носій і попрощаєтеся з грошима. Поки Ви будете стояти в замішанні, чому банкомат з’їв Вашу карту, до Вас, звичайно ж, підійде рятувальник.

І це не обов’язково громила, а може бути навіть дуже добра дівчина-самарянка з великими блакитними очима і скаже: «Ой, у мене таке теж траплялося». Мовляв, потрібно ввести ще раз пін-код, і все вийде. І тільки стоїть на секунду відволіктися, як карта буде видалена, а гроші зняті в іншому місці. Втім, може і не бути ніяких блондинок і помічників, а просто прихована поблизу камера, яка зафіксує все.

Ніколи не набирайте свій пін-код в присутності сторонніх людей, якщо не змогли витягнути карту. Стоячи на місці, телефонуйте в банк і блокуйте її негайно. Ще одним способом отримати пін-код є накладна клавіатура, яка копіює набрані цифри на банкоматі.

Вершиною шахрайства є скіммер — кажучи іншими словами, навіщо красти, коли можна скопіювати. Скімер — спеціальний пристрій, який встановлюють в банкомат для зчитування Вашої картки і створення точної копії (на банківському сленгу таку карту називають «білим пластиком»), щоб потім перевести в готівку всі гроші. Такий прилад коштує кілька тисяч доларів, в комплект до пластику додається і накладна клавіатура.

Фінансові установи, звичайно, роблять антіскімінговіе насадки. Але зовнішнім виглядом вони практично ідентичні зі скімерів. Найкраще повідомити в банк про підозрілий банкоматі або знімати гроші всередині банку, так як шахрайство завжди шукає нові способи як непомітно пограбувати.

Сервіс CreditUP піклується про своїх клієнтів, тому ми інформуємо вас і звертаємо вашу увагу на випадки шахрайства, адже як говорить давнє латинське прислів’я «Хто попереджений, той озброєний».

Кредитні організації
4,8 rating
Коли ви берете онлайн займ на карту, то можете бути впевнені: немає жодних прихованих комісій і незрозумілих умов у договорі!
Повна інформація про наші послуги завжди доступна нашим клієнтам!
4,8 rating
Відділення зручні тим, хто ще не спілкується з комп'ютером на «ти».
Відсоткова ставка при першому зверненні становить всього 0,01% в день.
4,8 rating
Прийом і обробка заявки на кредит за 10 хв цілодобово навіть у святкові дні.
Всі особисті дані знаходяться під надійним захистом і конфіденційністю.
Сервіс продовжує термін кредиту, якщо Ви не встигли оплатити вчасно!
4,8 rating
Перший кредит під 0,01%. Ви платите тільки за дні користування, без комісій за видачу і погашення
Ви можете погасити кредит достроково або перенести дату платежу, сплативши тільки проценти
Сервіс швидко прийме рішення по кредиту. Гроші зараховуються на Вашу карту миттєво!
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
№1 на рынку небанківського кредитування онлайн
825 тисяч українців регулярно користуються нашими послугами
13 млрд грн виданих коштів
3.8 млн оформлених кредитів
8 хвилин середній час оформлення заявки
до 1 хвилини час обробки заявки нашою системою
5minCredit.com.ua
Чтобы получить лучшее предложение, оставьте свой номер телефона
20.000
creditkasa
15.000