Отримати кредит без перевірки кредитної історії в Україні

У житті сучасної людини можуть виникати обставини, які не дозволяють відповідальному і порядному позичальнику вчасно заплатити кредит в банківській організації. Так у людини утворюється негативна кредитна історія і отримати нову позику в банку йому буде дуже важко.

МФО, на відміну від банківських організацій, не так суворі в цих питаннях. Завдяки цьому, кожен бажаючий може взяти кредит онлайн з негативною кредитною історією на вигідних для нього умовах.

Кредитні кошти позичальник може витратити на власний розсуд: на придбання нової побутової техніки, особистих речей, гаджетів, оплату комунальних послуг тощо.

Головні умови отримання кредиту без перевірок на карту

Оформлюючи кредит без довідок, перевірок і з поганою кредитною історією, гранична сума, на яку може розраховувати споживач — 15 000 гривень, термін погашення 1 місяць, з можливістю пролонгації до 15 днів.
Робота компаній ґрунтується на довірі до клієнта і націлена на неодноразову продуктивну співпрацю. У зв’язку з цим, Вам із задоволенням збільшать суму подальшої позики, в разі своєчасного повернення боргу. А поліпшена кредитна історія дозволить вам істотно зменшити процентну ставку подальшої позики.

Підводячи підсумки всього вищесказаного, з упевненістю можна сказати, що, якщо позичальник своєчасно сплачує свої борги, він отримує приємні бонуси у вигляді зниження відсотків за користування кредитними коштами.

Що робити, якщо терміново потрібно взяти кредит без перевірки історії?

Якщо вам життєво необхідні гроші в борг до зарплати або на погашення попередніх боргів, негайно реєструйтеся в будь якому онлайн-сервісі. Для того, щоб оформити мікропозику на банківську картку, необхідно заповнити анкету, в якій має бути вказана точна і правдива інформацію про себе, зробити персональні фото з паспортом на камеру. Картку в обов’язковому порядку необхідно прив’язати до особистого кабінету користувача. Після цього, всі, що від вас буде потрібно — тільки заповнити заявку, вказати бажану суму кредиту і термін його погашення.

Вибрати суму і термін погашення кредиту без перевірок в Україні ви можете за допомогою спеціального повзунка на калькуляторі. Вказавши правильні цифри, необхідно натиснути кнопку «Підтвердити». Заявка розглядається системою в автоматичному режимі без ризиків. Якщо зазначена в анкеті інформація відповідає дійсності, кредитні кошти надійдуть на карту через кілька хвилин. Як правило, схвалюється до 97% оформлених заявок, причиною відмови може послужити неправдива інформація в анкеті.

Кому видається кредит онлайн з поганою кредитною історією?

Якщо вам терміново потрібні гроші, а на роботі затримка з зарплатою або ви взагалі офіційно не працевлаштовані, компанії може «закрити очі» на цю формальність і видати вам кредитні кошти. Пропонуємо взяти позику з негативною кредитною історією наступним категоріям людей:

  • безробітним і фрілансерам;
  • пенсіонерам;
  • студентам;
  • домогосподаркам.

Але необхідно відзначити той факт, що мікрофінансові установи не може надати 100% гарантію видачі кредиту без історії. Під час аналізу її якості, алгоритм допускає деякі похибки в зобов’язаннях перед банківськими відділеннями, але це зовсім не означає що видається кредит першому, хто звернувся без складання договору про співпрацю і не ведеться облік несприятливих позичальників.

Кредитні організації
4,8 rating
Коли ви берете онлайн займ на карту, то можете бути впевнені: немає жодних прихованих комісій і незрозумілих умов у договорі!
Повна інформація про наші послуги завжди доступна нашим клієнтам!
4,8 rating
Відділення зручні тим, хто ще не спілкується з комп'ютером на «ти».
Відсоткова ставка при першому зверненні становить всього 0,01% в день.
4,8 rating
Прийом і обробка заявки на кредит за 10 хв цілодобово навіть у святкові дні.
Всі особисті дані знаходяться під надійним захистом і конфіденційністю.
Сервіс продовжує термін кредиту, якщо Ви не встигли оплатити вчасно!
4,8 rating
Перший кредит під 0,01%. Ви платите тільки за дні користування, без комісій за видачу і погашення
Ви можете погасити кредит достроково або перенести дату платежу, сплативши тільки проценти
Сервіс швидко прийме рішення по кредиту. Гроші зараховуються на Вашу карту миттєво!
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
№1 на рынку небанківського кредитування онлайн
825 тисяч українців регулярно користуються нашими послугами
13 млрд грн виданих коштів
3.8 млн оформлених кредитів
8 хвилин середній час оформлення заявки
до 1 хвилини час обробки заявки нашою системою
5minCredit.com.ua