ЯК БЕЗПЕЧНО КОРИСТУВАТИСЯ ІНТЕРНЕТОМ ТА ЗАХИЩАТИ СВОЇ ДАНІ В МЕРЕЖІ?

В Інтернеті ми спілкуємося з близькими, оплачуємо рахунки, робимо покупки, беремо кредити онлайн — ось куди переселилася велика частина нашого життя. Однак, коли ми не знаємо основних принципів онлайн-безпеки, ми піддаємося витоку конфіденційних даних, кореспонденції, паролів і навіть крадіжці коштів з банківського рахунку. Як вести себе так, щоб онлайн-злодії не могли нас легко пограбувати? Як ми можемо убезпечити наші дані?

Статистика показує, що вимагання є звичайним явищем. Основна причина — крадіжка даних — як в результаті втрати ідентифікаційного коду, так і в результаті зберігання інформації про себе незахищених місцях. Проте цьому можна запобігти.

Хоча спроб фішингу стає все менше, проблема все ще залишається дуже серйозною. Слід пам’ятати, що для того, щоб взяти кредит онлайн або взяти обладнання в розстрочку, потрібні тільки основні дані про позичальника. Всі вони можуть бути отримані з вкраденого посвідчення особи або інформації, вкраденої з мережі. І тоді почнуться проблеми у вигляді кредитів, яких набрали шахраї на ваше ім’я. Треба знати, яким чином така спроба може бути припинена.

Як захистити особисті дані в інтернеті?

Насамперед, не варто піддаватися ілюзії, що дії у мережі анонімні. Хакер може зламати комп’ютер і не залишити слідів, тому повністю розраховувати на анонімність не можна. Немає сенсу бути параноїком, але краще ретельно вибирати всі файли і інформацію про себе, які потрапляють в Інтернет.

1. Інтернет нічого не втрачає

Чим менше даних ви передаєте в Інтернет, тим краще для вас. Тому не кладіть до хмари конфіденційні дані про себе або контент, якщо не хочете, щоб вони потрапили в чужі руки. Після того, як ви розмістите їх у мережі, немає ніякої гарантії, що вони ніколи не «протечуть».

2. Вхід у акаунти і пошту

Щоб захистити дані і паролі до правил безпеки слід додати заборону входу в різні облікові записи через загальнодоступний Wi-Fi або загальнодоступних комп’ютерах (наприклад, в інтернет-кафе або бібліотеці, в парку і скрізь де є безкоштовний доступ). Варто бути обережним, навіть користуючись комп’ютером друга. Це не стосується довіри до людини, — просто немає впевненості, що гаджет надійно захищений.

3. Заповнення онлайн-форм

Ви повинні бути дуже обережні з будь-якими формами, в яких вам необхідно надати особисті дані, персональний ідентифікаційний номер, номер телефону або адреса фактичного проживання. Сайти, що пропонують безкоштовні фільми, музику, ігри, простий заробіток, повинні викликати вашу недовіру, особливо коли вони просять будь-яку інформацію про вас. Категорично забороняється передавати їм будь-які ваші дані. Крім того, не надсилайте свій ідентифікаційний код та інші документи в незрозумілі установи.

Інколи надання ваших даних не тільки необхідно, але навіть корисно, оскільки дозволяє отримати доступ до облікового запису та можливість перевірити, чи є ви тільки що увійшов в систему людиною. Що робити, якщо ви хочете налаштувати онлайн-рахунок у банку, небанківської кредитної організації або на порталі аукціону?

Якщо ви купуєте щось онлайн з доставкою додому, очевидно, що кур’єру знадобляться ваші адреси і номер телефону. Те ж саме відноситься до онлайн-банкінгу або кредитних компаній. Тут ключем до підтримання безпеки є використання надійних веб-сайтів, відгуки про які викладені в інтернеті і з якими можна легко зв’язатися — наприклад, через Facebook, персональну електронну пошту або телефон.

4. Актуальні дані на сайтах

Хоча в підозрілих місцях краще не розголошувати будь-яку інформацію про себе, на сайті, припустимо з онлайн кредитами, завжди повинна бути поточна інформація про контактних даних. Адреса електронної пошти і номер телефону. Завдяки цьому компанія зможе швидко зв’язатися з клієнтом, якщо помітить незвичайну активність у його обліковому запису, якщо хтось спробує увійти в систему з іншого місця або спробує змінити дані або пароль.

Особлива пильність повинна бути викликана зміною форми контактів з боку таких установ. Інший адресу електронної пошти, новий номер телефону або номер банківського рахунку? Ретельно перевіряйте цю інформацію бажано на джерелі, тобто на офіційному сайті компанії.

МистерКеш надійний онлайн-портал. Ми маємо масу позитивних відгуків з боку наших клієнтів. Маємо всі дозвільні документи на проведення фінансових операцій, які можна подивитися на сайті компанії. Звертайтеся!

velta.kiev.ua - страхові послуги
Кредитні організації
4,8 rating
Коли ви берете онлайн займ на карту, то можете бути впевнені: немає жодних прихованих комісій і незрозумілих умов у договорі!
Повна інформація про наші послуги завжди доступна нашим клієнтам!
4,8 rating
Відділення зручні тим, хто ще не спілкується з комп'ютером на «ти».
Відсоткова ставка при першому зверненні становить всього 0,01% в день.
4,8 rating
Прийом і обробка заявки на кредит за 10 хв цілодобово навіть у святкові дні.
Всі особисті дані знаходяться під надійним захистом і конфіденційністю.
Сервіс продовжує термін кредиту, якщо Ви не встигли оплатити вчасно!
4,8 rating
Перший кредит під 0,01%. Ви платите тільки за дні користування, без комісій за видачу і погашення
Ви можете погасити кредит достроково або перенести дату платежу, сплативши тільки проценти
Сервіс швидко прийме рішення по кредиту. Гроші зараховуються на Вашу карту миттєво!
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
Відповідаємо на дзвінки, в будь-який день, навіть в новорічну ніч
У колл-центрі вас обслуговує 50 чоловік персоналу. 98% клієнтів очікують на відповідь менше двох хвилин
95% проблем вирішується при першому телефонному зверненні або через інтернет-банк
4,8 rating
№1 на рынку небанківського кредитування онлайн
825 тисяч українців регулярно користуються нашими послугами
13 млрд грн виданих коштів
3.8 млн оформлених кредитів
8 хвилин середній час оформлення заявки
до 1 хвилини час обробки заявки нашою системою